واکنش یک اینفلوئنسر به آبگرفتگی اخیر ماهشهر

به دنبال بارندگی شدید در ایران ، برخی استان‌های جنوبی کشور با سیل و آبگرفتگی مواجه شدند و در شبکه‌های اجتماعی تصاویری از آبگرفتگی منازل و اعتراض ساکنان برخی شهرهای جنوبی ایران منتشر شد . در تاریخ رند تقویم ۹۹ روزی که خیلی ها دنبال به اصطلاح لاکچری بازی بودند ، درفضاي مجازی زوج معروف اينستاگرام با پخش ویدئو پیرزن خوزستانی ناراحتی و اندوه خود را ابراز کردند .

haji

مهدی اويسي يا همان حاجی یکی ازعوامل مهم اینستاگرام که بیشتردر صفحه خود و همسرش دغدغه مردم را به نمایش می گذارد، امروز گريه های  این مادر را تبديل به بغضي كرد كه بیشتر ملت ایران تحت تاثير این موضوع قرارگرفتند .

اعتراض و گریه های سوزناک این پیرزن که خانه اش به دلیل سیل و آبگرفتگی شدید دچار خسارت فراوان شده باعث تألم و ناراحتی بسیاری از هموطنان شده است .

درحالی که آقای اویسی در پی پيدا كردن و کمک به این مادرخوزستانی است تاکنون هيچ كدام از افراد سلبريتي و هنرمند واكنشی به اتفاقات اخير خوزستان نشان نداده اند .

 همچنین درحالی که در فضای مجازی کمبود پيج هايي مانند صفحه اینستاگرام  اين زوج بشدت حس می شود ، آقای حاجی و همسرش مشاركت بسياری در جهت كمک رسانی به افراد بی بضاعت و نیازمند در طرق مختلف انجام می دهند .

اين زوج ازمحبوبيت زيادي در بين جوانان در فضای مجازی برخوردارند و سبک زندگيشان و ترغيب جوانان به ازدواج و زندگي سالم ، سبب محبوبيت آنها شده است و همچنین بسياري از هنرمندان و ورزشكاران محبوب كشورمان نيز اين دو زوج دوست داشتني را دنبال می كنند.

در دورانی كه فضای نا امن خانوادگی رواج دارد ، كاش مسئولان مربوطه ، بستری را فراهم کنند که این افراد تاثیر گذار، كه جوانان به عنوان شخصیت محبوب خود یا اينفلوئنسر مي شناسند و الگويی برای زندگي سالم و ترويج آيين ازدواج هستند را حمایت کنند و از آن ها جهت پيشبرد و راهنمای جوانان بهره گيرند .