ماجرای سیسی و دنیای صورتیش

گفت و گویی با سحر مردانلو ، بانوی صورتی اینستاگرام

about sisi

چیزی که در مورد پیج سیسی بیش از هر چیز توجه ها را به خود جلب کرده ، نحوه ارتباط سیسی با مخاطبین خود و رابطه عاطفی قوی ای هست که بین آنها وجود دارد .  سيسي با نام everything.about.sisi اولين كسی بود كه در اينستاگرام روايت و داستان عاشقانه‌ خود را نوشت و قبل از وی كسی اين ايده را عملی نكرده بود كه اين موضوع خود دليل محبوبيت صفحه ايشان هست . بر اساس آمارها ، مخاطبین پیج سیسی با مشارکت و همراهی بالای خود در صفحه اینستاگرام عنوان ” لشکر سیسیون ” را به خود اختصاص دادند .

  • راز اثرگذاری شما بر مخاطبین چیست و این تعامل کم نظیر از کجا شروع شد؟

سال ۹۶ بود که شروع به فعالیت توی اينستاگرام كردم . اون موقع به ‌جز چند تا پيج معمولی كه تو حوزه پوست و مو و زیبایی فعاليت می‌كردند ، تقريبا می‌تونم بگم پيجی شبیه به من نبود و کسی از روزمرگی‌ هاش با همسرش نمی‌نوشت . همه چيز درعين صداقت با مخاطب‌ هام شروع شد و فكر می‌كنم با همين جمله معروف كه می‌ گن « هر سخن کز دل برآید لاجرم بر دل نشیند » شروع شد و فالوئر های من دقيقا از عدد یک شروع شد و حالا به نزدیک یک میلیون رسیده .

  • از صداقت گفتید ؛ این صداقت چگونه باعث همراهی و مشارکت کم نظیر مخاطبین شما شده است ؟

بچه هام ( فالوئرام ) با من همراهند چون همیشه سعی میکنم همراهشان باشم . هميشه سعی کردم از حاشيه دور باشم و پيجم رو به یک محيط صميمی دخترونه  تبدیل كنم و به کسانی که دنبالم می‌کنند احترام بگذارم . كم‌ كم قوت قلب زيادی بين من و فالوئرهام شكل گرفت و حالا نزدیک ٤ سالی هست كه من يه عالمه دوست دارم به اسم ” سيسيون “.

  • مرسوم شده که کسانی که در صفحه شما تبلیغ می‌کنند یک تخفیف ویژه برای سیسیون قرار میدهند . این موضوع ،درخواست شماست؟

بله من تبليغات هم انجام می‌دهم ، ولی نه خيلی زياد . برای اينكه دوست ندارم محيط پيجم فقط مکانی برای تبليغ و معرفی باشه‌ . علی‌ رغم پیشنهادات زیاد كاری ، مثل عموم پيج ها ، زياد تبليغ نمی گذارم كه مخاطبم خسته و اذيت نشه . همه میدونن که مخاطبان من ، بچه های من هستند ؛ تا الان صدها بيشنهاد كاری رو كه بهم داده شده كنسل كردم ؛ چون به ‌قدری اون اعتماد و اعتباری كه بين مخاطبانم دارم برایم مهم بوده كه باعث شده پول هیچ ‌وقت اولویتم نباشه . یک فضایی که اخیرا ایجاد کردیم این هست که همه سعی ام را می کنم که تا حد ممکن برای بچه هام تخفیف بگیرم .

  • موضوع صفحه شما چگونه توانسته این همه علاقمند را جذب خود کند؟

تا الان همه تلاشم رو كردم كه به مخاطبانم انگيزه و انرژی مثبت بدم و دركنارشون روز به روز بزرگ ‌تر می شیم و واقعا باهم زندگی می كنيم . من روايت عاشقانه خودم با همسرم رو توي صفحه ام نوشتم كه تا الان اون احساس همزاد پنداری كه دوستان مجازي ام باهام پيدا كردن درست بعد از خوندن داستانم بوده اكثرا بعد از اينكه داستان منو می‌خونند ، عاشق صفحه ا‌م می‌شن و موندگار ‌.

فيدبک ۹۰ درصد مخاطبانم نسبت به محتوای پيجم اينه كه با ديدنش حالشون خوب می شه و یک نيرو و انرژی خوبی می گيرند كه اين مساله باعث موندگاری پرمهرشون توی صفحه من می شه . اصلا به همين خاطرهست که تو بيو پیجم نوشتم ” اينجا فقط انرژی مثبت حكم فرماست ” !